Hakkımızda

Hakkımızda

Katma şirket bünyesinde 2017 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz elit büyük kurumsal firmalara çözüm ortağı olmuş ve üstlendiği projeleri sorunsuz ve eksiksiz şekilde teslim etmişltir.

Bugüne kadar teslim ettiğimiz projelerden edindiğimiz tecrübeler ile üst düzey kalite ile sağlam ve emniyetli şekilde çalışılacağını, müşteri ve tedareikçiler ile nasıl entegre olacağını çok iyi bir şekilde özümsemiştir.
m

Vizyon

Diamond Group işinizi ve kalitenizi arttırmanın yanı sıra İnşaat sektöründe ve diğer sektörlerde önde gelen firmalarla çalışmayı ve Ülkemiz içerisinde yer alan Yaşam alanları, Kamu kurumları, Okullar, İş Yerleri gibi bir çok alanı daha temiz bir görünüme kavuşturmayı hedeflemektedir.

İnşaat temizliği alanında verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Misyon

Diamond Group Standartları değiştiren temizlik anlayışıyla pek çok farklı alanda hizmet vermektedir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ile Diamond Group Temizlik konusunda uzmanlık ilkesini benimsemiştir.
Diamond Group Temizlik alanında yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında.